Черговий автомобіль на потреби Збройних Сил України передав колектив Торгового Дому "Імперія Холоду".

Дата: 09.01.2023 08:33

Для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України, колектив Торгового Дому «Імперія Холоду» передав на потреби Збройних Сил України черговий автомобіль.Фото без опису

Військові зазначають, що потреба в автомобілях на передовій існує завжди. На жаль, в зоні бойових дій, через екстремальні умови експлуатації, транспорт швидко виходить з ладу, часто потрапляє під обстріли.

Тож, напередодні автомобіль пройшов повне технічне обслуговування, а також був наповнений продуктами харчування.

Щиро вдячні працівникам ТД «Імперія Холоду» за підтримку наших Захисників! У час війни жителі нашої громади вкотре демонструють, що ми надійний тил! Ми звільнимо нашу землю від російських окупантів і мир запанує на українській землі! Разом ми переможемо! Слава Україні!