ВІТАЄМО ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 06.01.2023 18:00

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Від щирої душі та з великою радістю вітаю всіх вас із Святим вечором та Різдвом Христовим! Сьогодні світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.

У різдвяні свята за родиннимФото без опису столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю людей. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а загиблі Герої - охороняють нас з небес. Багатьох розділяють кривава війна і кордони…

Та завдяки нашим відважним Захисникам, нашим Героям, Україна вистояла. Україна є й буде.

Тож нехай Різдво Христове принесе для нас усіх мирне небо, радість життя, здоров’я, любов і подарує диво, а всі Ваші молитви та побажання долинуть до неба і зійдуть Божим благословенням на Ваших рідних та близьких.

Бажаю вам, дорогі земляки, миру, родинного затишку і тепла, добробуту, здоров'я та Божої опіки! А найголовніше – Перемогу рідної України!

З Різдвом Христовим!

З найщирішими побажаннями, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.