Почесні грамоти Одеської обласної ради отримали заступники Подільського міського голови.

Дата: 05.01.2023 11:23

Почесні грамоти Одеської обласної ради за самовіддану працю в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного рФото без описуозвитку регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування отримали Олена Музичук, перший заступник міського голови – начальник фінансового управління та Анатолій Корчовий, заступник міського голови. Від імені голови Одеської обласної ради Григорія Діденка привітав колег виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та побажав їм нових звершень та здобутків, мирного неба та успіхів.