НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ОДЕЩИНИ.

Дата: 02.01.2023 08:25

Днями під стінами Подільської міської ради відбулася офіційна передача документів та ключів від автомобіля представникам Сил ТрО Одещини.

Зазначимо, транспортний засіб вдалося придбати завдяки небайдужим мешканцям Подільської громади.Фото без опису

Ініціатива щодо збору коштів надійшла до Подільської міської ради від благодійної організації «БФ «Загальна справа». За досить короткий термін силами подільчан - працівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, які перерахували свій одноденний заробіток, аграріїв, освітянської родини, лікарів тощо, новесенький автомобіль вже прямує до наших Захисників.

Сподіваємося, що ця автівка допоможе військовим ТрО у виконані бойових завдань!

Дякуємо усім, хто долучився! Наша сила в тому, що ми допомагатимемо стільки, скільки зможемо! Щодня, щохвилини, щосекунди.

Слава Україні!

Слава нашим Захисникам!

Слава нашим незламним українцям!

Разом ми наближаємо нашу Перемогу!