Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Нагородження сертифікатами на отримання щомісячної Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя.

Дата: 30.12.2022 10:27
Кількість переглядів: 141

Сьогодні представників обдарованої молоді Подільської громади, у стінах міськради, привітали з наступаючими новорічно-різдвяними святами та нагородили сертифікатами на отримання щомісячної Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя.

Нагадаємо, напередодні членами конкурсної комісії розглянуто пакети документів 10 претендентів на присудження Премії у 3-х номінаціях: наукові досягнення; творчі досягнення; внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття професійним спортом. Стипендіати отримуватимуть 3 тис. грн. щомісяця.

Тож, Лауреатами стали:

  • Ксенія Кушніренко – номінація «Творчі досягнення»;
  • Дар’я Мелявська – номінація «Творчі досягнення»;
  • Юлія Возна – номінація «Творчі досягнення»;
  • Богдан Казимиров – номінація «Наукові досягнення»;
  • Анастасія Крисько – номінація «Внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття професійним спортом»;
  • Володимир Коновальчук - номінація «Внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття професійним спортом»;
  • Олександр Лукавий - номінація «Внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття професійним спортом».

Цьогорічних лауреатів Премії у відповідних номінаціях привітав виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

«Незважаючи на складний час, в якому ми живемо, я щиро радий можливості особисто привітати та вручити премії молоді Подільська за їхній внесок. Російський ворог намагається вкрасти у наших дітей та молоді щасливе дитинство та яскраві роки життя. Але ми стоїмо і боремося за свою незалежність та волю. Наша країна, завдяки вам, стане ще сильнішою і успішнішною! Обов’язково мрійте та втілюйте свої мрії в життя! », - зазначив очільник громади. Також він зазначив, що така відзнака є  традиційною. Кількість стипендіатів щороку зростатимуть, адже ми маємо підтримувати тих молодих людей, які рухають громаду вперед.

Вітаємо переможців та бажаємо мирного неба, перемог, сил і впевненості в собі, натхнення, нових відкриттів та успішного розвитку молодіжного руху!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора