ВІТАЄМО ВСІХ ЖИТЕЛІВ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З НОВИМ 2023 РОКОМ!

Дата: 31.12.2022 21:00

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Рік, що минає, став переломним в житті кожного українця. Це були місяці боротьби за свободу і незалежність. І ця боротьба продовжується. Попри обстріли російських терористів, тривоги, відключення світла, ми всі продовжуємо працювати на світле майбутнє України. На світле й щасливе майбутнє наших дітей. Віра у правду і добро, надія на справедливість, любов до своєї держави, рідної домівки, своєї родини зробили нас сильними. Ми вистояли і впевнено рухаємося вперед до ПеремогиФото без опису. І ми знаємо, якою ціною вона виборюється. Тисячі українців долучились до лав Збройних Сил України і встали на захист своєї Батьківщини. Усі наші думки – з цими Героями. Ми молимося за їхнє здоров’я та за те, щоб наші воїни якнайскоріше повернулися до своїх родин і до мирного життя.

Новий Рік - це час добра, світла та здійснення усіх мрій! Це час, коли нам усім так важливо бути разом, якщо навіть не поруч, то думками єднатися у велику українську родину, бути добрішими, уважнішими один до одного. Напередодні Нового року зазвичай прийнято загадувати бажання. Я точно знаю, яке бажання буде головним для кожного з нас – це Перемога рідної України! І впевнений, що воно здійсниться – адже кожен з нас прикладає до цього максимум зусиль. Дякую усім вам за рік, що минає. Нехай у ваших родинах, шановні подільчани, усі будуть здорові, діти завжди посміхаються, а в домівках панує затишок і світло сердец. І найголовніше – щоб у 2023-му на українській землі нарешті запанував мир!
Бережіть себе і своїх рідних.  З Новим 2023 Роком!