Депутати від політичної фракції "Слуга народу" привітали із новорічними святами діток, які потребують особливої підтримки.

Дата: 28.12.2022 10:48

Новорічні свята діти чекають з нетерпінням, аби отримати подарунки, про які вони мріяли. Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті малечі незабутніми. Тож до такого чФото без описуарівного дійства долучилися і депутати Подільської міської ради від політичної фракції «Слуга народу». Днями народні обранці, вже за доброю традицією, вітали діток із сімей, які потребують особливої підтримки. Більше десятка дітей отримали такі омріяні подарунки, які були сформовані за усіма дитячими бажаннями.

«Попри біль, який хоче завдати нашій державі ворог, ми розуміємо і щасливі від того, що наші діти будуть мати подарунки і будуть усміхнені та щасливі. І це найголовніше на сьогодні», - зазначили благодійники.