Засідання конкурсної комісії щодо визначення лауреатів Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя.

Дата: 28.12.2022 09:15

27 грудня відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення лауреатів Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя. Членами Фото без описуконкурсної комісії розглянуто пакети документів 10 претендентів на присудження премії у 3-х номінаціях: наукові досягнення; творчі досягнення; внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття спортом. Серед номінантів визначено гідних, обдарованих та активних представників молоді та дітей нашої громади, які отримуватимуть щомісячну Премію за свої досягнення, що обов’язково допоможе їм вдосконалюватись та здобувати ще більше знань та перемог.