З 1 січня відбудуться зміни у автоматичній виплаті державних допомог.

Дата: 27.12.2022 11:23

З 1 січня 2023 року автоматична виплата держдопомоги без звернення громадян продовжиться лише особам, які проживають на території територіальних громад, де ведуться бойові дії, або які перебувають в тимчасовій окупації/оточенні.

Такі зміни передбачені у постанові Кабінету міністрів України від 15 листопада 2022 #1320.

Іншим особам автомаична виплата допомоги проводиться до 31 грудня 2022 р. включно.

Отримувачам, які не проживають в зазначених вище територіальних громадах, в січні 2023 року необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, за місцем проживання для продовження виплат державних соціальних допомог:

- малозабезпеченим сім’ям;

- допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;

- допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- допомоги внутрішньо переміщеним особам;

- допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.