Колектив ТД "Імперія Холоду" передав чергову автівку на потреби Збройних Сил України.

Дата: 26.12.2022 08:53

Вже 10 місяців триває повномасштабна війна рф проти нашої держави. Упродовж всього часу подільчани активно підтримують та надають необхідну допомогу Збройним Силам України.

У черговий раз, колектив Торгового Дому «Імперія Холоду» спільно із А. Тіторенко, В. Кузіним та підприємцем В. РФото без описуадковським придбали автомобіль бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, адже позашляховики залишаються найбільш затребуваними на передовій.

Напередодні автівка пройшла повне технічне обслуговування. Крім того, транспортний засіб наповнили продуктами харчування.

«Наші хлопці мужньо захищають честь Батьківщини і нашого народу. А ми тут будемо робити все для того, щоб там, на передових позиціях, вони наближали Перемогу та якнайшвидше повертались додому», - кажуть благодійники.

Дякуємо колективу Торгового Дому «Імперія Холоду», А. Тіторенко, В. Кузіному та В. Радковському за активну громадянську позицію та вагомий внесок у підтримку Захисників України та у наближення Перемоги!

Слава Україні!