Щиро вітаємо всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового!

Дата: 25.12.2022 08:52

Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть надію у кожну домівку. І сьогодні Різдво Христове - державне свято, яке ми вФото без описуідзначаємо усі разом, разом з Європою. Відзначаємо з тривогою і болем у душі, але з великою вірою. Вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою. У наш дім, нашу рідну Україну повернеться мир і спокій. Ми будемо радіти простим людським речам.

Зичу кожній українській родині миру, любові і добра, щастя, добробуту та Божої ласки! Бажаю мирних різдвяних свят!

Христос народився! Славімо його!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.