Перший "Клас безпеки" у Подільській міській територіальній громаді.

Дата: 23.12.2022 11:02

22 грудня на базі ЗЗСО №8 відбулась презентація першого «Класу безпеки» в Подільській міській територіальній громаді. "Клас безпеки" — це всеукраїнський проект, мета якого - вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання доФото без описумедичної допомоги. Ще однією ціллю даного проекту є побудова комунікації між органами місцевого самоврядування, Нацполіції та ДСНС, органами освіти та учнівською і батьківською громадами. Зважаючи на те, що культура застосування заходів безпеки закладається з дитинства, основним напрямком сумісної роботи є навчання дітей різного шкільного віку.

Саме для вирішення цього питання і створений клас безпеки інформаційно-просвітницького напрямку, на базі якого діти вивчатимуть правила безпечного життя. «Клас безпеки» облаштований всім необхідним обладнанням та наочністю. За рекомендаціями ДСНС та Нацполіції, обладнали різні локації: зона перегляду відеоуроків та презентацій, зона мінної безпеки, зона безпеки життєдіяльності, зона домедичної допомоги, зона психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку, також у приміщенні наявні манекени у спецодязі співробітників служб.Фото без опису

Рятувальники провели перший відкритий урок для школярів. Під час заняття дітям в ігровій формі розповіли, як поводитися в екстремальних ситуаціях, що робити, якщо натрапили на підозрілий предмет, як надати першу домедичну допомогу та як діяти під час повітряної тривоги. Також діти розмальовували картинки на протипожежну тематику, грали в тематичні ігри, відповідали на запитання та розв’язували цікавий кросворд. Співробітники ДСНС та Нацполіції дали змогу дітям ознайомитись із оснащенням сучасного поліцейського автомобіля та пожежно-рятувальної машини, різними приладами та інвентарем.

Дітки залишились задоволенні першим уроком безпеки, отримали безліч емоцій та подарунки.

Дякуємо службам за співпрацю! Далі буде!