Дата: 22.12.2022 15:18

Зимові свята дітвора чекає з нетерпінням і любить найбільше. З їх настанням кожен очікує на маленьке диво, і, звичайно, подарунки. Дорослі ж, у свою чергу, мають подбати, щоб ці дні стали для дітей незабутніми, і подарувати їм віру у казку. Вже традиційно, до Нового Року, найменші жителі громади отримують солодкі подарунки від Подільської міської ради.

За кошти бюджету громади було придбано понад 5 тис. новорічних подарунків, які отримають дітки наших Захисників – підрозділів Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Територіальної оборони, Подільського районного управління поліції та 25 державного пожежно-рятувального загону. Також отримають подарунки до новорічних свят дітки, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Це діти із числа внутрішньо переміщених осіб, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітки з інвалідністю тощо. Солодощі дітям передадуть і у школи та дитячі садочки.