Сьогодні ми з вдячністю вітаємо бійців енергетичного фронту!

Дата: 22.12.2022 10:36

Сьогодні ми з вдячністю вітаємо бійців енергетичного фронту. Шановні енергетики, прийміть наші найтепліші вітання з професійним святом!

Руйнуючи нашу інфраструктуру, ворог випробовує нас на стійкість та згуртованість. Ви, своєю щоденною працею, несете людям світло і тепло. Боретеся з темрявою. Бо нести світло можуть лише ті, хто не боїться пітьми. Не зважаючи на постійну загрозу, Ви продовжуєте лагодити пошкоджені російськими терористами лінії та обладнання та робите усе можливе для того, аби повернути світло в оселі українців у найкоротші терміни. Сьогодні з впевненістю можна сказати - від вашої праці залежать не лише добробут жителів громади, стабільна робота підприємств та установ, але й енергетична безпека держави.

Від щирого серця дякую нашим енергетикам за самовіддану працю, мужність та героїзм!

Бажаю Вам мирного українського неба, міцного здоров’я та успіхів у реалізації професійних завдань!

Віримо в Україну та Перемогу світла!

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.