Перемога наших воїнів на передовій залежить від надійної й постійної підтримки в тилу.

Дата: 20.12.2022 15:11

Перемога наших воїнів на пФото без описуередовій залежить від надійної й постійної підтримки в тилу. Хтось волонтерить, хтось забезпечує амуніцією, а є ті, хто дбає про харчування наших бійців.

Вже 9 місяців з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю, Зоя Осіпова та Ольга Ксензицька готують різноманітні смаколики, які прямують до наших воїнів, додають їм доброго настрою, стають гарними, приємними звісточками з рідного дому.

Майстрині печуть як солодкі, так і солоні вироби, постійно розширюючи асортимент, а також дуже ретельно ставляться не лише до смаку та якості, але й випікають гостинці, які добре транспортуються та довго зберігаються. Після отримання посилок бійці завжди присилають фото із словами вдячності.

До смаколиків додають зворушливі послання, малюнки від діток і бажають українським військовим повернутися додому живими та з Перемогою.

Щиро вдячні нашим невтомним майстриням за небайдужість та постійну смачну допомогу Захисникам України!