В атмосфері радості, тепла та здійснення мрій: у с. Липецьке до Дня Святого Миколая відбувся святковий захід для дітей.

Дата: 20.12.2022 11:35

У Будинку культури на хлопчиків та дівчаток чекала розважальна програма та подарунки.

Завітали привітати найменших жителів громади виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, заступник міського голови Людмила Задорожна, директор Липецького закладу загальної середньої освіти Валентина Маланюк та Вікторія Лазаренко, староста сіл Липецьке, Олександрівка і Казбеки.Фото без опису

«Ви ще зовсім юні, але добре розумієте, чому сьогоднішнє свято таке особливе. Сподіваюсь, що наша віра у Святого Миколая принесе нам бажану Перемогу. А ми, дорослі, дуже хочемо подарувати вам справжнє відчуття новорічного дива, хоча б частково. Я хочу, дорогі дітки, привітати вас із Днем Святого Миколая – святом, яке передусім приносить радість. Бажаю вам щасливого дитинства та миру», - зазначив у привітальному слові очільник громади.

Далі дітки співали, танцювали, грали в ігри, розповідали віршики, відгадували загадки і ,за гарною традицією, запалили ялинку. Наприкінці заходу всі маленькі учасники отримали солодкі подарунки.

Свято у дітей має бути, і це завдання – дорослих. Дякуємо Збройним Силам України, що діти в Україні, на більшості території, можуть святкувати, навчатися та радіти.