У Подільську впроваджується новий проєкт для дітей та підлітків.

Дата: 16.12.2022 15:11

В Подільській міській територіальній громаді впроваджується черговий проект щодо підтримки українців, які вимушено покинули свої домівки через збройну агресію російських окупантів проти нашої держави, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та родин ромської національності. Так, 15 грудня виконуючий повноваження ПодільськФото без описуого міського голови Олег Албанський провів робочу зустріч з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «ВІТРИ ЗМІН» з приводу реалізації проекту . Це спільний проєкт Дитячого Фонду ООН (UNICEF) та міжнародної організації «West support», який має на меті створення просторів для навчання та дозвілля дітей та підлітків. Подільська громада стане однією з чотирьох громад Одеської області, де буде створено «child-frendly spaces», на базі якого буде реалізовано безпечний простір, розвиток потенціалу дітей, арт-терапія, психологічна та емоційна підтримка, психологічна допомога родинам за потребою. Проект реалізовуватиметься протягом 6 місяців .