Вітаємо з Днем Народження депутата Одеської обласної ради Маланюка Олександра Михайловича!

Дата: 16.12.2022 09:37

Шановний Олександре Михайловичу!

Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях земляків.

Бажаємо, аби завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.

Переконані, що наша співпраця буде і надалі конструктивною та успішною, дасть лише позитивні результати та допоможе реалізувати багато важливих проектів для розвитку Подільської громади.

Лютий 2022 року дав нам багато чого переосмислити і переоцінити. Ми зрозуміли, що найважливіше у житті – це мир.

Тож, бажаємо Вам, Олександре Михайловичу, миру! Миру в Україні, в родині, у серці!

Міцного здоров’я, душевної гармонії та спокою. Наснаги та реалізації усіх задумів!

Щасливого, а головне мирного Дня Народження!

З повагою та найщирішими побажаннями, Виконавчий комітет Подільської міської ради.