Експрес-тренінг для керівників, заступників керівників закладів загальної середньої освіти Подільської громади.

Дата: 15.12.2022 16:37

14 грудня 2022 року управлінням Державної служби якості освіти в Одеській області спільно із Управлінням освіти і гуманітарної політики  було проведено експрес-тренінг для керівників, заступників керівників 10 закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади. Мета - набуття відповідних компетентностей щодо проведення самооцінювання освітньої та управлінської діяльності.Фото без опису

Фахівці управління Державної служби якості освіти в Одеській області (Валентина САМОФАЛОВА, заступник

начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Державної служби якості освіти в Одеській області; Олександр ШКОРОПАДО, головний спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Державної служби якості освіти в Одеській області; Галина ДЕРЕБІЗОВА, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти в Одеській області), під час проведення експрес-тренінгу презентували «Набір для самооцінювання» - цифровізований інструментарій, підготовлений відповідно до рекомендацій Державної служби якості освіти України.

Учасники заходу, а саме: керівники, заступники керівників 10 закладів загальної середньої освіти Подільської територіальної громади мали змогу:

• навчитися спостереженню за освітнім середовищем та вивчити документацію віртуального закладу загальної середньої освіти;

• побувати в ролі учнів, батьків, педагогів, психологів та пройти анкетування за допомогою гугл-форм;

• оцінювати напрями освітньої діяльності за результатами аналізу зібраної інформації;

• познайомитись з планами Державної служби якості освіти України щодо повної цифровізації процесу самооцінювання закладу освіти за допомогою ІАС «EvaluEd».

В подальшому, данна програма буде реалізована в закладах освіти нашої громади.