Програма відзначення Дня Свтого Миколая для подільської малечі!

Дата: 14.12.2022 15:14

Вже зовсім скоро, у День Святого Миколая, відбудеться відкриття новорічних ялинок. Цьогоріч аж цілих пять. Вони будуть розташовані у найбільших спальних мікрорайонах Подільська. Фото без описуОрганізатори подбали , аби зимові красуні були вбрані в український одяг, адже саме зараз це дуже популярно та цінно у всьому світі. Прикраси , заздалегідь, було розмальовано дитячими руками під час загальноміського проекту « Подарунок на ялинку» . Протягом тижня учнівська молодь ретельно займалася розписом ялинкових прикрас у міському Будинку культури.

І ось, вже 19 грудня, ми разом із вами прикрашатимемо лісові красуні та обовязково зустрінемося із Святим Миколаєм! А ще будь-хто встигне написати листа Чарівнику, заспівати йому пісеньку чи навіть прочитати вірша.

Тож, ми чекаємо на Вас у своєму мікрорайоні 19 грудня:

9:00-селище Цукрового заводу

10:30-вул.Залізничиків