ВАЖЛИВО! Зміни в процедурі реєстрації транспортних засобів в Україні відбудуться з 14 грудня.

Дата: 08.12.2022 14:05

Від 14 грудня набувають чинності відразу дві постанови Кабінету міністрів України №1019 та №1299, які вносять зміни в процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.

Зміна стосується експертФото без описуного дослідження транспортного засобу: воно виокремлюється з процедури реєстрації в сервісному центрі МВС:

експертне дослідження транспортного засобу, проводить Експертна служба МВС. Виокремлення не означає скасування. Тепер його треба проходити до того, як звертатись за послугою реєстрації та перереєстрації транспортного засобу.

Алгоритм реєстрації транспортного засобу в Україні при купівлі-продажу авто тепер стає таким:

• спочатку варто звернутись до Експертної служби МВС та отримати їх висновок про транспортний засіб;
  • потім 2 сторони власник та покупець або їх представники із чинним висновком звертаються до сервісного центру МВС і проводять перереєстрацію транспортного засобу.