7 грудня у стінах міськради працівників місцевого самоврядування із професійним святом привітав виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Дата: 07.12.2022 16:43

Сьогодні вся наша країна, кожна її громада протистоїть ворогові. Перед працівниками органів місцевого самоврядування постали нові завдання та складні виклики. Олег Богданович щиро подякував присутнім, що попри важкі часи, всі вони продовжують працювати на благо громади та України.Фото без опису

«Війна змінила усі плани, проте вона згуртувала нас. Саме згуртованість дає нам усім сили протистояти перешкодам. У кожного зараз свій фронт 24/7. Дякую всім, що продовжуєте докладати максимум зусиль для розвитку Подільської громади і для спільної Перемоги над російським ворогом», - зазначив очільник громади.

За багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, творчу ініціативу, високі показники у роботі вагомий особистий внесок та з нагоди Дня місцевого самоврядування присутніх відзначили Почесними грамотами Подільського міського голови.

Вітаємо всіх причетних зі святом! Бажаємо мирного неба, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Слава Україні!