Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік

Дата: 07.12.2022 13:43

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження Плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних актів

на 2023 рік

На виконання ст. 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись п.п. 20 п. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік (додається).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника фінансового управління Подільської міської ради Музичук О.В.

Секретар Подільської міської ради                                            Олег АЛБАНСЬКИЙ

06.12.2022 р.

ДОДАТОК