У Подільську розгортають додаткові "Пункти Незламності".

Дата: 01.12.2022 16:55

Заклад загальної середньої освіти №3 відсьогодні почав працювати у форматі «Пунктів Незламності».

З робочим візитом черговий «острівець безпеки» сьогодні відвідав виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.Фото без опису

Насамперед, школа забезпечена генератором, Інтернет-мережею, подовжувачами, аби можна було підзарядити свої гаджети. Є кілька буржуйок, що використовуються з дотриманням правил протипожежної безпеки. Наявні запаси води, а також чайник, аби можна було випити гарячого чаю та пригоститися солодощами. Тут обладнали і дитячий куточок. Крім того, оформили і місце для книголюбів.

Продовжує функціонувати «Пункт Незламності» і у міському Будинку культури, приміщенні Виконавчого комітету Подільської міської ради та у 25 державній пожежно-рятувальній частині, де подільчани, у разі тривалого відключення електроенергії, також можуть погрітися, зарядити свої пристрої та отримати необхідну допомогу.

Адреси «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ»:

📍 пр-т Шевченка, 2

(Виконавчий комітет Подільської міської ради)

📍 вул. Бочковича,1

(Міський будинок культури)