Вітаємо із Днем працівників прокуратури!

Дата: 01.12.2022 08:19

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Вам довірено стояти на варті інтересів держави, боротися з порушеннями Закону і порядку, оберігати життя і спокій наших громадян. Сьогодні наша Україна переживає надскладні часи, коли ЗахисниФото без описуки і Захисниці, ціною надзусиль та власного життя, щодня виборюють Незалежність і Волю українського народу від російських загарбників. Утім, Ви, наперекір усім труднощам, продовжуєте виконувати свої обов’язки з повною відповідальністю і самовіддачею, чесно і віддано служите державі і суспільству.

Впевнені, що Ваша самовіддана та злагоджена праця і надалі сприятиме зміцненню законності та правопорядку у Подільській громаді.

Тож бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, витримки, наснаги, успіхів та вагомих досягнень, а винагородою за вашу щоденну наполегливу, чесну працю нехай стане довіра суспільства.

Зі святом!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, Виконавчий комітет Подільської міської ради.