Благодійна акція «Подарунок солдату від дітей Подільщини».

Дата: 30.11.2022 08:51

Управлінням освіти і гуманітарної політики до Дня Гідності та Свободи була проведена благодійна акція «Подарунок солдату від дітей Подільщини», метою якої є патріотичне виховання підростаючого покоління та підтримка Збройних Сил України. До заходу долучились учні шкіл, вихованціФото без опису ЦДЮТ, які виготовили 185 подарунків та з представницею загону «Паляниця» Людмилою Татар, яка робить велику справу - готує смачну домашню випічку для наших захисників. Загін «Паляниця» разом зі смаколиками передасть вироби діток бійцям на передову, які щодня боронять нашу землю від російського загарбника. Вони не бояться нічого, бо вони — справжні герої та героїні. Різноманітні дитячі малюнки зі словами підтримки, листи солдатам та вироби вже скоро будуть гріти душі захисників. Ми віримо, що кожний дитячий малюнок, кожна дитяча іграшка, що виготовлена з любов’ю та надією буде згадкою про те, що ми цінуємо кожного, хто стоїть на варті свободи й незалежності Української землі.

Шановні захисники, ми чекаємо вас додому та щиро віримо в Перемогу! Разом ми сила!

Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!