На території Подільського району відбуваються віялові відключення системи електропостачання, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів.

Дата: 29.11.2022 10:29

Подільське управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертається до суб’єктів господарювання, що займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів!

Основні види харчових продуктів тваринного походження (рибні, м’ясні та молочні продукти), овочі, та фрукти мають зберігатися при відповідних температурних режимах в холодильних вітринах, холодильних та морозильних камерах.Фото без опису

Часте відключення електроенергії може призвести до поломки вказаного холодильного обладнання, що в свою чергу, сприятиме розмороженню та зіпсуванню харчових продуктів.

Необхідно вжити заходів щодо зберігання харчових продуктів з дотриманням температурних режимів у період відключення електропостачання.

Закликаємо усіх підприємців відповідально віднестися до своїх обов’язків, а саме забезпечення населення безпечними та якісними харчовими продуктами.