«Пункти Незламності» - це осередок підтримки мешканців в «темні» часи.

Дата: 27.11.2022 17:39

«Пункти Незламності» - це осФото без описуередок підтримки мешканців в «темні» часи.

У Подільську функціонують два таких пункти, а саме:

📍вул. Бочковича, 1 (міський Будинок культури)

📍вул. Соборна, 91 (25 державна пожежно-рятувальна частина).

З робочим візитом «Пункт Незламності», що базується у міському Будинку культури, днями відвідав виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та начальник Подільського районного управління поліції Віталій Мельниченко.

Подільська міська рада забезпечила пункти усіма базовими послугами – електрикою (був придбаний генератор), водою, місцями для відпочинку. Тут можна зігрітися, підзарядити свої мобільні пристрої, скористатися Інтернетом, отримати першу невідкладну медичну допомогу, випити чай чи каву та пригоститися солодощами. Також на кожному «Пункті Незламності» є чергові, які допоможуть громадянам.

Пункт обігріву розгортатимуть і с. Липецьке. Очільник громади і начальник поліції зустрілися із старостою сіл Липецьке, Олександрівка і Казбеки Вікторією Лазаренко. В ході зустрічі було визначено місце, обговорили забезпечення пункту необхідним обладнанням тощо.

«Наша мета – створити якомога більше місць, де люди зможуть зігрітися, підзарядити телефони, випити теплого чаю. Цей тиждень показав, що ці пункти зараз дуже потрібні, щоб у разі екстреної ситуації, спричиненої цинічними і підступними ударами російських терористів по критичній інфраструктурі Україні– жителі міста і сіл могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки комфортні умови та наявні зручності»,- зазначив Олег Албанський, виконуючий повноваження Подільського міського голови.

Нагадуємо адреси «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ» та пунктів обігріву:

«ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»:

📍вул. Бочковича,1

(Міський будинок культури)

📍вул. Соборна, 91

(Пожежна частина)

Пункти обігріву:

📍Вул. Вокзальна,13 (залізничний вокзал)

📍Пр-т Перемоги, 23

(Подільська міська лікарня)

📍Вул. Ткаченка, 76

(Подільська районна лікарня).

Разом ми все подолаємо. Перемога за нами!