Сьогодні Україна відзначає День Гідності і Свободи.

Дата: 21.11.2022 09:41

Сьогодні ми відзначаємо важливу дату, пов’язану з новою історією України - День Гідності та Свободи. Саме 21 листопада розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. Наразі Україна живе в умовах повномасштабного вторгнення росії, яка під прикриттям міфічних «демілітаризації таФото без опису денацифікації» прагне позбавити українців свободи та права самим обирати своє майбутнє, змусивши повернутися до колоніального минулого, від якого наша країна відмовилася. Українці продемонстрували прагнення жити у незалежній та вільній країні у двох революціях і доводять його зараз. Наші Захисники борються за Незалежність Української Держави з підступним російським ворогом ціною власного життя, захищають свободу вибору, свободу слова та думки, рівність, повагу. А найголовніше – захищають рідну Україну. Сьогодні ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Ми заплатили й продовжуємо платити за свободу велику ціну.

Ми ніколи не пробачимо тих, хто позбавив життя наших Героїв! Хто забрав його у мирних людей! Хто убив наших дітей, скалічив долі мільйонів! Нікому і ніколи не вдалось і не вдасться позбавити нас Гідності та Свободи!

Слава Україні! Слава її Героям!