Дата: 15.11.2022 12:52

Найбільше горе для батьків – ховати власних дітей. Ховати найкращих синів, до яких тепер можна буде звертатися тільки  в думках. Сьогодні, 15 листопада, Подільська громада віддала останню шану мужньому земляку, справжньому Патріоту своєї країни Владиславу Дмитровичу Бикову. Прекрасний син, надійний друг, побратим, ще зовсім молодий..Фото без опису

Воїн поклав своє життя у жорстокій боротьбі за нашу землю з російськими окупантами 5 вересня. Владислав був вірний присязі українському народові, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові накази, сміливо рвався до бою і до останнього подиху вірив у Перемогу!

Героя, який віддав своє життя за Україну, провели в останній путь рідні та близькі, представники міської влади, побратими, друзі та вдячна громада.

Чин похорону за загиблим провів настоятель парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Найкращі йдуть захищати Батьківщину, тримають мирне небо над нами й головами наших дітей!

До­зем­ний ук­лін ро­ди­ні, яка ви­хо­ва­ла справжнього пат­рі­ота та розділя­ємо неви­мовний біль важ­кої втра­ти.

Вічна пам'ять тобі, Герою… Владислава назавжди запам’ятають вірним сином своїх батьків та України.

Слава Україні! Слава її Героям!