Україна створює перший у світі флот морських дронів. Долучайтеся до збору коштів на UNITED24

Дата: 14.11.2022 08:48

Головна задача морських дронів — захистити акваторії українських морів та мирні міста від крилатих ракет, які російські війська запускають з кораблів.Фото без опису

Морські дрони вже показали вражаючий результат на фронті — атакували російський флот у Севастополі та вразили три російські кораблі. Це перша морська атака в історії, яка була здійснена виключно безпілотними засобами. росія втратила беззаперечну перевагу на воді.

Президент України Володимир Зеленський оголосив про формування спеціального морського флоту. Україні потрібно 100 морських дронів. Вартість одного — 10 млн гривень. За один день плануємо зібрати кошти на 10 безпілотних надводних апаратів.

Збір проводимо по всьому світу, а також закликаємо долучатися бізнес. Діліться дописом, розповідайте знайомим. Забезпечимо окупантів бавовною на морі, у повітрі та на землі! Задонатити на морських дронів можна тут 👉 u24.gov.ua/uk/navaldrones