ЦПМСД запрошує на постійну роботу сімейних лікарів!

Дата: 11.11.2022 08:53

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради Подільського району Одеської області» запрошує на постійну роботу сімейних лікарів за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

Основні вимоги:

• повна вища медична освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія».
  • Спеціалізація за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» (інтернатура, курси спеціалізації).
  • Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста, порядність , бажання працювати.
  • Без вимог до стажу роботи.

Місце роботи:

1. Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини м. Подільськ, пр.-т. Перемоги,23 - 1 посада.

2. Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Липецьке – 1 посада.

Гарантії: конкурентна заробітна плата (надання премій та надбавок за належне виконання посадових обов’язків).

На Вас також чекає дружній та кваліфікований колектив.

Детальну інформацію стосовно працевлаштування можете отримати за тел. (095) 328 - 49 - 21 (Катерина Леонідівна).