Як спланувати візит до сервісного центру МВС?

Дата: 10.11.2022 10:46

Як працює функціонал е-запис на сайті Головного сервісного центру МВС?

Система дає можливість запису заздалегідь упродовж 14 днів. Вільні талони у систему потрапляють щодоби рандомно.

У кожного є можливість перевірити наявність талонів, як у найближчому до себе сервісному центрі МВС, так і в будь-якому центрі по всій території України. Система відображає вільні талони для запису онлайн і вільні талони в терміналі безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС.

Як взяти талон е-запису онлайн?

Зайти на сайт Головного сервісного центру МВС, обрати в меню е-запис. Для початку треба авторизуватися. Це можна зробити за допомогою електронного підпису, BankID або Дія.Підпису. Ми потурбувались, аби всі наявні в Україні сучасні методи ідентифікації особи були доступні.

Важливо, талон е-запису є індивідуальним, тому передавати його стороннім особам заборонено. Авторизація убезпечує від недобросовісних користувачів і від зловживань із талонами.