9 листопада працівники культури, народні майстри та аматори сцени у стінах міськради отримували вітання з нагоди професійного свята.

Дата: 09.11.2022 14:08

9 листопада працівники культури, народні майстри та аматори сцени у стінах міськради отримували вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.Фото без опису

Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які прославляють Подільську громаду, висловили виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та заступник міського голови Людмила Задорожна.

«Вітаю усіх, хто присвятив своє життя збереженню традицій українського народу. Ви люди, які своєю творчістю, культурним фронтом відвойовуєте право України заявити про себе. Звісно, з початком війни, ви трохи змінили вектор своєї роботи. Але ми віримо, що після нашої Перемоги знову на повну потужність будете займатись культурним розвитком нашої громади», - зазначив у вітальному слові очільник громади.

За сумлінну натхненну працю, відповідальне виконання професійних обов’язків, активну культурно-просвітницьку діяльність Почесними грамотами Подільського міського голови, Одеської обласної військової (державної) адміністрації та Подяками Управління культури і туризму були нагороджені відомі подільчанам виконавці, учасники студій МБК, народні майстри та працівники культури.

Приєднуємося до привітань! Дякуємо людям, які плекають та розвивають культурну Подільську громаду. Невичерпного Вам натхнення, потужної творчої енергії, мирного неба, достатку та родинного добробуту!