Гуманітарна допомога внутіршньо переміщеним особам.

Дата: 09.11.2022 08:57

8 листопада Подільським молодіжним центром Управління освіти і гуманітарної політики в межах програми "Мріємо та діємо", що виконується Радою міжнародних наукових дослідженФото без описуь та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), була передана гуманітарна допомога  внутрішньо переміщеним родинам.
У цей непростий для країни час завдяки співпраці з міжнародними організаціями, у нашій громаді є можливість всіляко підтримувати українців, які покинули свої домівки через збройну агресію російських терористів.  Дана поставка гуманітарної допомоги стала можливою завдяки співпраці з Проєктом "Зміцнення громадської довіри" (UCBI III). Сьогодні було передано 50 продуктових наборів, в подальшому робота в цьому напрямку буде продовжена.