Вітаємо із Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 08:56

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша праця завжди на виду: Ви створюєте людям свято, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.Фото без опису

Наша Подільська міська територіальна громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю. Ви зберігаєте, розвиваєте і виборюєте безцінні духовні скарби нашого народу на культурному фронті.

Ми, всі мешканці Подільської громади, високо цінуємо Ваш внесок у розвиток культури рідного краю! Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю мирного неба, здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку духовних надбань нашої громади та рідної України!

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський.