Допомога внутрішньо переміщеним особам стане потужнішою!

Дата: 08.11.2022 09:43

Допомога внутрішньо переміщеним особам стане потужнішою!

Тісна співпраця сторін має за мету забезпечити права і свободу внутрішньо переміщених осіб, окремих категорій населення, які постраждали внаслідок збройної агресії російських терористів проти нашої держави. Також це спрямовано на забезпечення належних умов проживання наших співгромадян, що передбачає ремонтні роботи і повне технічне оснащення пунктів тимчасового перебування. У ході об’єднання зусиль здійснюватимуться й інші активності. Меморандум підписали задля зміцнення співпраці, адже взаємодія із громадською організацією була налагоджена ще з перших днів повномасштабної війни – завдяки співпраці вдалося обладнати побутовою техніку деякі пункти тимчасового перебування переселенців, які через війну залишились без даху над головою.

«Сподіваюся, така посилена співпраця принесе ефективні результати, насамперед - у питаннях забезпечення житлом наших переселенців. Зараз це ключове завдання для міської влади», - зазначив очільник громади.

Дякуємо ГО «Десяте квітня» за довіру та сподіваємося на продуктивну за співпрацю!