Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 04 листопада 2022 року.

Дата: 07.11.2022 13:30
Кількість переглядів: 151

      Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

                                                             станом  на 04 листопада 2022 року.

 

КВЕП «Подільськводоканал»  Аварійно-диспетчерською службою виконано 2 заявки абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації:  вул. Енергетиків, 12а, вул. Залізничників, 123а. 

Силами цеху водопостачання виконано 2 заявки: вул. Ювілейна, 12; с. Липецьке. 

Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 11 заявками    абонентів: вул. Короленка, 20; вул. Л. Товстого, 7; пр. Перемоги, 21 та ін.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

 

КВЕП « Подільськтеплокомуненерго Згідно розпорядження Подільського міського голови Подільського району Одеської області від 01.11.2022р. №282 на території громади з 04.11.2022р. розпочато опалювальний сезон 2022-2023рр.,

Розглядаємо та виконуємо заявки від абонентів, які надходять на диспетчерську службу підприємства.

Завершена  підготовка котельні №8, яка працює  на альтернативному виді палива за адресою вул. Армійська, 500.

 

«Компанія «Горсвет». . Встановлення світлодіодних світильників на сонячних батареях  на пішохідних переходах по просп. Перемоги – 8 од., вул. Соборна – 9 од., вул. Залізничників – 5 од., вул. Армійська – 2 од., вул. Бочковича – 1 од., вул. Гетьманська – 2 од., вул. Успенська – 1 од. та на перехрестях вулиць: Ватутіна –  Каштанова – 1 од., Шевченка –  Успенська – 1 од., Шкільна – Я.Мудрого – 1од., вул. Соборна – просп. Перемоги – 2 од., Соборна – Сільськогосподарська – 2 од., Соборна – Шкільна – 2 од.,  Соборна –  Армійська – 1 од., Соборна –  Успенська – 1 од., просп. Шевченка – вул. Шкільна – 3 од., просп. Шевченка – пров. Спортивний – 1 од.

Проводяться роботи по підчищенню зелених насаджень на перехресті просп. Шевченка - вул. Армійська.

Завершені роботи по підчищенню зелених насаджень на території ЗДО № 10.

Проведено корегування часу в контролерах на світлофорних об’єктах .

Проведена перетяжка проводу ліній вуличного освітлення по вул. Залізничників.

 

КО « Благоустрій»  Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, Залізничників, 8 Березня, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи по ремонту металевих турнікетів на перехресті вулиці Соборна та Шкільна. Виконані роботи по ремонту металевих турнікетів по вулиці Соборна біля зупинки «Міраж». Виконані роботи по ремонту та фарбуванню контейнерів для ТПВ об’ємом 0,75м3 у кількості 4 штук. Виконані роботи з прибирання опалого листя по вулиці Соборна, Армійська, Подільська, проспект Перемоги та проспект Шевченка.

У с. Липецьке щоденно виконувались роботи з прибирання сміття та опалого листя біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ. Виконувались роботи зі скошування рослинної порослі по вулиці Центральна та Мойсеєнко, біля автобусних зупинок та в парку.

 

ПП «Городок – КВП»  Заміна вхідних дверей у 2-му під’їзді у ж/б 3 по вул. Л.Толстого. Ремонт порога при вході до під’їзду у ж/б 1  по вул. Л.Толстого. Ремонт м’якої покрівлі  20м²  у ж/б 607 по вул.   Армійській.  Обрізка  дерев та вивіз гілок  біля  ж/б 298 по вул. Армійській. Ремонт м’якої покрівлі  20м²  у ж/б 523 по вул.   Армійській.  Ремонт вхідних дверей на дах у ж/б 28 по вул. пр-кт Перемоги.  Ремонт шиферної покрівлі , заміна 1-го листа  у ж/б 99 по вул. Армійській. Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  50м³. Електриком  підприємства  виконано 8 заяв  від  мешканців  будинків . Протягом  тижня  здійснювалось прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².  

 

ПП «Курнь» Виконується ремонт  та заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей, ремонт  кодових замків та заміна на нові.Продовжується ремонт під їздів будинку по вул.Мельниченка 111А та викинуто ремонт ганку до входу в під їзд будинку по вул.Армійська 628. Завершено  частковий ремонт шиферної покрівлі будинку по вул.Гагаріна 128 та ремонт венляційних каналів та примикань будинку по пр.Перемоги 3.

Розпочато частковий ремонт м якої покрівлі будинку по вул.Залізничників 121 та ремонт вентиляційних каналів  та примикань на даху будинку вул.Мельниченка 120.

Замінено на нові віконні рами  та застіклено в під їзді будинку по пр.Перемоги 7.

Виконується перевірка та прочистка вентканалів згідно  заяв та актів  перевірки , та заяв мешканців будинків ;

Проводиться:

 - установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

- чистка вентиляційних каналів;

- вивозиться негабаритне сміття;

- екстрених викликів електрика –7;

- сухе прибирання сходових клітин під їздів;

- прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

    

  Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади  Департаменту ЖГКАЗВ  розглянуто 10 звернень мешканців громади з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 3 чол. ( в телефонному режимі)  4 чол.- на особистому прийомі. Усім ,хто звернувся, надані обґрунтовані відповіді та  роз’яснення. Підготовлено 3 звіти.

       За участю місцевого телебачення 01.11.2022 року проведено 1 рейд з висвітлення наступних тем: проблема стихійних сміттєзвалищ на території громади. Наразі був оглянутий майданчик для сміття по вул. Новаторів. Начальником відділу підбито підсумки проведеного рейду та надано відповідні роз’яснення .

02.11.2022 року відбулася зустріч з виконуючим обовязки міського голови О. Албанським з представниками самоорганізації населення ( головами квартальних комітетів). Були обговорені нагальні питання. У ході  зустрічі  головний спеціаліст відділу Лютенко П.В.,ознайомив присутніх з роботою відділу та проінформував про результати роботи за 10 місяців.

Також 02.11.2022 р. відбулося чергове засідання адмінкомісії  на якій були розглянуті  5 протоколів та притягнуто до відповідальності порушників санітарного стану. 2 протокола ( самовільне знесення зелених насаджень), 3 протокола ( викидання сміття у не встановлених для цього місцях).                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Станом на 04.11.2022 року кількість виловлених тварин, у тому числі вже стерилізованих  складає  - 20 од.                                                                                                                                                           

Загалом мешканці, які звернулися до департаменту з різнобічних питань усно та письмово отримали обгрунтовні відповіді у строк, визначений чинним законодавством.

У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 2 -35 -96.  

 

       Директор Департаменту                                                                                    О.І. Чернега

                                                                        

 

 

 

    Вик. Євтодій С.О.

     тел. 23596

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора