Вітаємо із Днем залізничника!

Дата: 04.11.2022 08:12

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!

На Українській Залізниці завжди працювали висококваліфікаційні фахівці, справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо Вашу нелегку, наполегливу працю. Адже в умовах нападу рашистської ордиФото без опису на нашу землю, залізниця стала справжньою машиною із порятунку українців. Завдяки Вам і Вашим колегам мільйони наших співгромадян змогли виїхати із міст, де точилися жорстокі бої, щодня Ви перевозите тонни важливих вантажів.

Сотні машиністів, шляховиків, вагонників, провідників, інженерів, диспетчерів, начальників станцій, вокзалів, дільниць щодня на власному прикладі показують, що таке справжній героїзм у найскладніші для країни часи.

Бажаю Вам, шановні залізничники, мирного неба, міцного здоров’я, добра і благополуччя Вашим родинам. Щиро дякую Вам за щоденну важливу працю!

Слава Україні!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський.