Семінар практичних психологів та соціальних працівників закладів загальної середньої освіти.

Дата: 03.11.2022 14:52

2-го листопада, на базі ЗЗСО №9, Управлінням освіти і гуманітарної політики, з метою визначення основних орієнтирів актуальних питань організації психологічної діяльності в системі освіти та підняття рівня підготовки практичних психологів та соціальних педагогів щодо планування роботи з основних видів та напрямків діяльності шкільної психологічної служби, був проведений семінар практичних психологів та соціальних працівників закладів загальної середньої освіти. Завданням даного заходу стало ознайомлення практичних психологів та соціальних педагогів з основними загальнотеоретичними питаннями організації роботи психологічної служби. Практичний психолог ЗЗСО №9 Наталія Новосьолова ознайомила учасників заходу з плануванням, звітуванням та веденням шкільної документації практичного психолога згідно вимог законодавства, надала практичні поради зі свого досвіду роботи. Учасники обговорили проблемні питання та запланували подальшу роботу психологічної служби для учасників освітнього процесу.