3 листопада відзначає свій день народження депутат Подільської міської ради Ксензицький В’ячеслав Анатолійович!

Дата: 03.11.2022 08:42

Шановний В’ячеслав Анатолійович! З початку повномасштабного вторгнення рф у нашу державу, Ви захищаєте всіх українців ціною надлюдських зусиль, щодня, зі зброєю в руках, проявляєте надзвичайну мужність та героїзм! Завдяки Вашій незламній волі до вільного життя на вільних нивах вільної України, ми маємо змогу працювати в ім’я Перемоги. Щирі слова вдячності Вам за вірність військовому обов’язку, мужність, повну самовідданість військовій службі та наполегливість!

Бажаємо Вам наснаги у боротьбі за національні інтереси України, сили духу, перемоги на усіх життєвих фронтах та Божого захисту! Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.