Забезпечувати наших захисників усім необхідним — пріоритетне завдання міської влади.

Дата: 01.11.2022 16:48

Подяку від командування та особового складу територіальної оборони Подільщини за всебічну допомогу сьогодні отримав виконуючий повноваження Подільського міського голови – секретар Подільської міської ради Олег Албанський. Військовослужбовці нашого міста завжди служили та служать зразком у виконанні своїх обов’язків. Ми вдячні своїм захисникам і захисницям за те, що ризикуючи власним життям, вони забезпечують надійну оборону нашої громади та держави. Міська влада щоденно працює над забезпеченням міцного, надійного тилу нашим військовим.

«Забезпечувати наших захисників усім необхідним — пріоритетне завдання й обов’язок влади, який ми будемо виконувати попри все. На сьогоднішній день є дуже багато питань і викликів. Нам є над чим працювати далі. Але найважливіше, що ми працюємо спільно», - зазначив очільник громади.