Просимо зменшити споживання електроенергії!

Дата: 31.10.2022 11:42

Міністерство енергетики України: Сьогодні зранку відбувся черговий варварський напад на енергетичну систему України. Ракетних обстрілів зазнали електричні підстанції, об’єкти гідроенергетики та теплової генерації.Фото без опису

Внаслідок цієї масованої атаки відбулось часткове знеструмлення і екстрено запроваджені графіки відключення споживачів в м. Києві, м. Черкаси, м. Запоріжжя, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Полтавській областях.

Прошу всіх українців у населених пунктах, що не постраждали від обстрілів, максимально зменшити споживання електроенергії.

Зниження навантаження на енергомережу допоможе енергетикам швидше відновити енергопостачання у тимчасово знеструмлених регіонах.