Подільська громада готується до найскладнішої зими в історії Незалежної України.

Дата: 20.10.2022 14:17

Ще задовго до холодів українців попереджали про найскладнішу зиму в історії країни. Впродовж останніх тижнів російські окупанти били по критичній інфраструктурі, тому  у Подільській громаді активно готуються до опалювального сезону, враховуючи усі можливі сценарії розвитку подій.Фото без опису

Щороку КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» складає план заходів підготовки до опалювального сезону. Відповідно до нього, зазначає адміністрація, вже виконали всі підготовчі роботи стовідсотково. Але, зважаючи на підступність ворога, до можливого користування готують і котельню на альтернативному опаленні. З власниками котельні, а саме із ТОВ «АВКУБІ плюс» був заключений договір, згідно якого зараз силами громади проводиться технічне обслуговування котельні для використання її у разі виникнення критичної, непередбачуваної ситуації і забезпечити мешканців міста теплФото без описуом. У ході зустрічі із директором та фахівцями КВЕП «Подільськтеплокомуненерго», Олег Албанський, виконуючий повноваження Подільського міського голови зазначив: «Спокійний та безпечний опалювальний сезон – це пріоритет для міської влади та країни в цілому. Ми дуже сподіваємося на те, що опалювальний сезон пройде вдало, але при цьому ми також розуміємо, що під час війни критична інфраструктура знаходиться під загрозою ворожих обстрілів. І сьогодні наша задача – підготуватися до такої ситуації, яку взагалі важко уявити та своєчасно розпочати опалювальний сезон в умовах повномасштабної війни».

Дякуємо нашим тепловикам за продуктивну підготовку до опалювального сезону.

Зараз у кожного свій фронт і разом ми переможемо!