Вітаємо із 25-річчям ієрейської хіротонії настоятеля парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військового капелана протоієрея Михайла Базилько!

Дата: 20.10.2022 13:20

Вітаємо із 25-річчям ієрейськоїФото без опису хіротонії настоятеля парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військового капелана протоієрея Михайла Базилько!

Шановний отче!

Своїм особистим прикладом, своїми проповідями і настановами, Ви допомагаєте вірянам духовно й інтелектуально удосконалюватися на шляху до спасіння. Але скільки б чудових ми не говорили слів на Вашу адресу, красномовнішими за них є добрі справи.

Господь благословив Вам важливий шлях духовного служіння. Двері Вашого серця завжди відкриті для всіх, хто шукає підтримки, допомоги, наставлення, поради, молитви! Від імені виконавчого комітету Подільської міської ради, депутатського корпусу та вдячної громади бажаємо Вам міцного здоров’я, сил душевних і тілесних, терпіння і Божого благословення на многії і благії літа! Прийміть слова подяки за Вашу щоденну працю на Божу славу!