Вулична акція "Протидій торгівлі людьми".

Дата: 19.10.2022 14:07

В рамках проведення інформаційної кампанії до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми та з метою підвищення обізнаності населення, особливо груп «ризику» щодо торгівлі людьФото без описуми, Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я організовано спільно з Подільським міським центром соціальних служб, Службою у справах дітей, Управлінням освіти і гуманітарної політики вуличну акцію «Протидій торгівлі людьми». До акції було залучено громадську організацію «Громадський рух «Віра.Надія.Любов» та Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Акція покликана привернути увагу громадян до злочину торгівлі людьми та продемонструвати їм усі можливі ризики потрапляння до тенет торгівців людьми у разі прийняття ризикових пропозицій. На зазнчену тему розповсюджено інформаційні листівки.