Чергову автівку від команди «Слуги Народу» з Подільського району на Одещині передали військовим.

Дата: 19.10.2022 11:22

Чергову автівку від команди «Слуги Народу» з Подільського району на Одещині передали 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Це вже четвертий автомобіль, який депутати придбали для цього підрозділу.Фото без опису

«У цій частині служить наш колега, депутат з Подільска В’ячеслав Ксензицький, – розповідає депутат Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Маланюк. – Першу автівку придбали безпосередньо для нього, а вже потім, ознайомившись із потребами військових, вибирали інші автомобілі, які стануть у нагоді для виконання бойових завдань».

Зрозуміло, при закупівлі автівок у пріоритеті були позашляховики, враховуючи те, що осіння негода настане дуже швидко.

«Автівки завжди потрібні у війську, а особливо – на передовій, – каже голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Григорій Діденко. – Військові вдячні за таку своєчасну допомогу. І вони, і ми робимо спільну справу – наближаємо мир на нашій землі».

Переможемо!