Урочистий захід з нагоди Дня Захисників та Захисниць України.

Дата: 14.10.2022 14:00

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо Захисників рідної землі. День Захисників та Захисниць України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів Батьківщини на всіх етапах її історії.

З нагоди відзначення державного свята, у Подільській громаді відбувся урочистий захід за участі міської та районної влади, наших військових, співробітників Подільського районного управління поліції, Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС, представників установ, підприємств та організацій.Фото без опису

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, який зазначив: «Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком найвідважніших. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Сьогодні на ваші плечі покладена священна місія – боронити рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу».

Почесними грамотами Подільського міського голови за мужність, військову звитягу, сумлінне виконання службових обов’язків, проявлені при захисті незалежності нашої держави від російської агресії були нагороджені:

• Володимир Бородачук – старший лейтенант ЗСУ;

• Олександр Чубенко – сержант ЗСУ;

• Сергій Філіп – стрілець-зенітник;

• Андрій Гудей – капітан ЗСУ;

• Максим Кондратюк – молодший сержант ЗСУ;

• Віталій Рекечинський – капітан ЗСУ;

• Яна Колотова – лейтенант ЗСУ;

• Василь Рогач – майор Державної прикордонної служби;

• Євген Васькін – заступник начальника управління поліції – начальник кримінальної поліції Подільського районного управління поліції;

• Олександр Вознюк – заступник начальника 25 державної пожежно-рятувальної частини.

Також Почесними грамотами за активну участь у життєзабезпеченні громади під час дії воєнного стану, всебічну допомогу Збройним Силам нашої держави, достойний приклад високої громадянськості нагороджені:

• Сергій Могила – підприємець;

• Сергій Поліщук – підприємець;

• В’ячеслав Кіслов – підприємець.

Цінним подарунком Одеської обласної ради нагороджений Сергій Філіп, стрілець-зенітник.

Далі всі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Урочисті збори продовжились виступами наших талановитих подільчан, а завершились – спільною молитвою за Україну разом із настоятелем парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військовим капеланом протоієреєм Михайлом Базилько.

По завершенню заходу, юні подільчани приготували для наших військових сюрприз – виготовленні власноруч обереги.

День Захисника та Захисниці – це свято кожного, хто боронить і зберігає нашу державу. Кожного, хто зупиняє російського агресора. Кожного, хто наближає нашу Перемогу над ворогом. Наші Захисники! Ви забезпечуєте найцінніше – незалежність нашої держави і мирне дитинство наших дітей. Щиро вітаємо усіх, в кому живе дух наших славних дідів та прадідів – героїчних виборювачів незалежності нашої України! Низький уклін всім землякам, хто захищав і захищає цілісність і суверенітет Батьківщини!