Ви повністю підготували будинок до опалювального сезону?

Дата: 12.10.2022 13:06

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ

Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального сезону.

Одним із важливих Фото без описузаходів підготовки до опалювального сезону є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та будинків. Такі заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат у житлі.

Необхідні запаси енергоносіїв є, водночас існує реальна загроза нових атак по критичній інфраструктурі.

Кожен має підготувати свою домівку як до зими, так і надзвичайних ситуацій.

Ви повністю підготували будинок до опалювального сезону?

• Провести профілактику металопластикових вікон, ущільнити вікна та двері.

• Визначити та підготувати одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

• Відсунути меблі від батарей, прибрати штори, зняти декоративні панелі.

• Наклеїти тепловідбивний екран (фольгований матеріал) на стіну за батареями.

• Викликати фахівця, щоб він перевірив розетки, проводку та електроприлади.

• Розглянути можливість встановлення додаткових джерел тепла, наприклад, твердопаливного котла.

• Підготувати пічне опалення до опалювального сезону, якщо воно є.

• Запастися твердим паливом, електрогенератором та паливом для нього.

• Перевірити стан та провести технічне обслуговування теплої підлоги, обігрівачів, кондиціонера (дізнайтеся, чи може він обігрівати та при яких температурах).

• Підготувати план, домовитися з родичами, сусідами, друзями про спільні дії на випадок надзвичайної ситуації.

#ЗИМАБЛИЗЬКО