Мінімізуйте сьогодні та найближчі дні енергоспоживання у власному помешканніі!

Дата: 11.10.2022 16:38

Країна-агресор росія 10 та 11 жовтня завдала масованих ударів по всій території України. Через обстріли великої кількості електростанцій та підстанцій у нашої країни був один із найскладніших вечорів. Поки екстрені служби на місцях максимально швидко відновлюють електропостФото без описуачання, кожен українець може їм у цьому допомогти, перебуваючи у себе вдома.

Мінімізуйте сьогодні та найближчі дні енергоспоживання у власному помешканні з

17:00 до 23:00.

У вечірню годину не вмикайте такі енерговитратні прилади, як:

? електрообігрівачі

? бойлери

? електроплити

? мікрохвильовки

? пральні машини

? електрочайники

? кавоварки

? праски

Так кожен зможе зробити нашу енергосистему більш стійкою, поки завершиться екстрене відновлення!

Також акцентуємо увагу на те, що декілька днів, саме у вечірній пік споживання електроенергії, буде відключення зовнішнього освітлення по громаді.

Звертаємося до подільських водіїв і пішоходів. Зовнішнє освітлення в темну пору буде вимкнене, тому будьте максимально уважні. Водії – не перевищуйте швидкість. Пішоходи – переходьте вулицю виключно на пішохідному переході. Переконайтесь, що поруч немає автомобіля.

Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння!

Слава Україні!